Hakkımızda | Toyota Plaza Mıçı | Adana Seyhan Toyota Bayi

BİZ KİMİZ


Adana ilinin Seyhan ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan MIÇI güler yüzlü personeli ve ferah showroom ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Tarihçe
1997 yılında otomotiv sektörüne ithal araçlar getirerek başlayan Mıçı Otomotiv; hizmetler ve müşteri memnuniyetinde gösterdiği yüksek grafikler doğrultusunda büyüyerek, 2010 yılında Toyota markasını da alarak Adana'nın Seyhan ilçesinde yeni plazasında hizmete girmiştir.

Servis, Yedek Parça, İkinci El Araç Satışı ve Sigorta Aracılık gibi hizmetleri de müşterilerine sunan Mıçı Otomotiv, 7/24 saat acil yol yardım desteği, mükemmel parça bulunurluğu ile mekanik onarımlarda müşterilerine tam anlamı ile memnun standartlarında satış sonrası desteği de sağlamaktadır. Mıçı Otomotiv vizyonlarını her zaman geniş tutmakta ve faaliyetlerinde emin adımlarla ilerlemektedir.

Mıçı Otomotiv olarak Adana ve bölge ekonomisine katkı ve istihdam sağlayacak olan yeni yatırımlara hız kesilmeden devam edilecektir.

Vizyonumuz
Müşteri isteklerini zamanında ve istenen kalitede karşılayarak müşteri gereksinimlerini anlayarak, "Önce Müşteri Sonra Hayat Boyu Müşteri" vizyonuyla yola devam etmek.
Sektörümüzün hassasiyetinin bilinci ile uygun ve güvenilir, riski olmayan alt yapı ve çalışma koşulları sağlamak.
Enerji tüketimini azaltacak, çevreye en az zarar verecek bir plaza işletim planı oluşturmak,
İşletme, ekipman ve personel hijyeni kurallarına uygun faaliyette bulunmak, Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz sırasında ortaya çıkan çevreyi kirletici unsurları ve doğal kaynakların sarfiyatını kontrol altında tutmak.
Tüm bu faaliyetleri kontrol, eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları ve gelişen teknoloji doğrultusunda sürekli iyileştirmek.
Hizmet kalitesini sürekli arttırarak müşteri memnuniyetini kazanmak.
Tüm birimlerimizde disiplinli, planlı faaliyetleri gerçekleştirmek, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak.
Çevre ile ilgili tüm yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklere uyularak hareket edilir.
Faaliyetlerimiz sırasında oluşan katı, sıvı ve gaz atıklarımızı azaltıcı önlemler alınır, tekrar kullanım veya geri kazanım imkanları uygulanmaya çalışılır.
Faaliyetlerimiz sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda, çevresel zararları açısından olabilecek zararları en az düzeye indirecek tedbirler planlanıp uygulanır.

Müşteri memnuniyetinde 1 numara olmak
Türkiye otomobil pazarında satış ve satış sonrasında 1 numara olmak

Misyonumuz
" ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " ilkesini benimseyek yola çıkan ekibimizin, kolay ve hızlı, piyasa koşullarına ve müşteri ihtiyaçlarına yenilikçi, beklentilere en üst seviyede servis veren uluslar arası standartlarda lider bir kuruluş olarak devam etmek.

Mıçı İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri
 • Mersin Yolu 10. Km Sasa Fabrika Karsısı Seyhan - Adana
 • 0322 4410202
 • 0322 4410088
 • satis@mici.toyota.com.tr
 • yakici@mici.com.tr
Haritada görün
İletişim ve Çalışma Saatleri
 • Satış :

  Hafta içi: 08:30 - 18:00
  Cumartesi: 08:30 - 17:00
  Pazar:11.00-17:00

 • Servis :

  Hafta içi: 08:30 -18:00
  Cumartesi: 08:30 -16:00
  Pazar: Kapalı